play_arrow

Етери

Як влада з волонтерами веде евакуацію з Куп’янського району

micВолодимир Носков today14.08.2023 28

Тло
  • cover play_arrow

    Як влада з волонтерами веде евакуацію з Куп’янського району Володимир Носков


Якщо погортати стрічку новин за останні три-чотири тижні, то можна помітити, що не минає жодного дня без повідомлень про обстріли з артилерії чи керованими авіабомбами населених пунктів Куп’янського району. Там російська армія накопичила техніку й солдатів, щоби спробувати повернути землі, які Збройним силам України вдалося звільнити восени минулого року. Як повідомляють у Генштабі ЗСУ, нині нашим захисникам удається відбивати всі наступальні дії агресора. Однак останніми тижнями посилилося тероризування сіл, що перебувають у безпосередній близькості до російсько-українського кордону.
Тому районна військова адміністрація 9 серпня ухвалила рішення про обов’язкову евакуацію людей, зокрема жителів 37 населених пунктів Кіндрашівської сільської територіальної громади, Куп’янської міської територіальної громади й Курилівської сільської територіальної громади. За останні чотири дні значно побільшало сімей, охочих виїхати подалі від небезпеки до Харкова.
Головне сьогодні — вивезти в більш безпечні місця майже 12 тисяч жителів Куп’янського району, з них майже 6 сотень — це діти. Про це Радіо «Накипіло» розповів начальник Куп’янської районної військової адміністрації Андрій Канашевич. За словами посадовця, найімовірніше, що днями оголосять примусову евакуацію дітей до 18 років. Нашу розмову з Андрієм Канашевичем слухайте в подкасті «Накипіло вранці».


Етери

0%