![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Як живуть деокуповані громади Куп’янщини Кирило Лукаш
Про те, як нині живе Вільхуватська сільська територіальна громада Куп’янського району Харківської області, говорили з начальником місцевої військової адміністрації Євгеном Шаповалом.
Про те, як і чому в грудні 2022 року створили військову адміністрацію після звільнення територіальної громади від російської окупації; про настрої в громаді, військову та гуманітарну ситуацію, проблеми й виклики, наявні в селах громади, культуру й освіту, а також надання адміністративних послуг (зокрема, про відкриття найближчим часом ЦНАПу в селі Приколотному) — про все це слухайте в черговому епізоді етеру «Накипіло вдень».