play_arrow

Етери

Як живуть у пансіонатах ті, хто потребує догляду

micВолодимир Носков today04.10.2023 34

Тло
  • cover play_arrow

    Як живуть у пансіонатах ті, хто потребує догляду Володимир Носков


Люди старшого віку, самотні, маломобільні, а також особи з інвалідністю… Як живуть у геріатричних пансіонатах жінки й чоловіки, які не можуть самостійно обрати собі прихисток подалі від прифронтового міста? Натомість із допомогою волонтерів, представників поліції та швидкої їх доправляють у спеціалізовані пансіонати для людей літнього віку.

Саме на початку жовтня міжнародна спільнота приділяє велику увагу обговоренню проблем людей старшого віку. Ми ж сьогодні поговорили про життя самотніх людей похилого віку, ветеранів праці та війни, осіб з інвалідністю в геріатричних пансіонатах під час великої війни. Гостею подкасту «Накипіло вранці» стала Тетяна Єрміліна — заступниця директора з організації надання соціальних послуг у Харківському обласному геріатричному пансіонаті ветеранів праці, що на Залютиному.

Пансіонат є стаціонарним закладом соціального захисту, який створено для цілодобового проживання (перебування) та догляду громадян похилого віку й осіб, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, соціально-побутового й медичного обслуговування, соціальних послуг і комплексу реабілітаційних заходів. У корпусах пансіонату функціонують харчоблок, медичне відділення, бібліотека, актова зала та пральня. Територію закладу огороджено й доглянуто, з висадженими деревами та квітковими клумбами, тут також облаштовано зони відпочинку.


Етери

0%