play_arrow

Етери

Якість і доступність медпослуг на Харківщині під час війни

micВолодимир Носков today26.10.2023 15

Тло
  • cover play_arrow

    Якість і доступність медпослуг на Харківщині під час війни Володимир Носков


Доступність та якість медичних послуг, відновлення медичної інфраструктури на звільнених від окупантів територіях, доступні ліки за урядовою програмою, робота аптек у найвіддаленіших населених пунктах громади, забезпечення гарантованим пакетом послуг цивільних і важкопоранених військовослужбовців, що лікуються в комунальних медзакладах, створення безбар’єрного архітектурного середовища й інклюзивного підходу в обслуговуванні пацієнтів у лікарнях — це далеко не повний перелік завдань Національної служби здоров’я України під час великого опору України.

Днями на Харківщині відбулося чимале зібрання, у якому взяли участь засновники закладів охорони здоров’я — голови громад, пацієнтські організації, керівництво обласної та міської влади під головуванням керівниці Національної служби здоров’я України Наталії Гусак. Зокрема, у межах діалогу з громадами йшлося про розвиток програми «Доступні ліки» на Харківщині. Влада та НСЗУ домовилися спільно стимулювати нові аптеки в громадах долучатися до урядової програми «Доступні ліки».

У подкасті «Накипіло вранці» говорили з директоркою Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ Вікторією Мілютіною про доступність ліків і медпослуг під час великої війни.


Етери

0%