play_arrow

Етери

«єОздоровлення» для харківських дітей з малозабезпечених родин

micВолодимир Носков today19.06.2023 31

Тло
  • cover play_arrow

    «єОздоровлення» для харківських дітей з малозабезпечених родин Володимир Носков


Від початку червня Мінсоцполітики втілює експериментальний проєкт «єОздоровлення», який передбачає монетизацію дитячого оздоровлення за принципом «гроші ходять за дитиною». Про це повідомляє профільне міністерство.

Відтепер держава напряму виплачуватиме родинам гроші на придбання путівки, а батьки спільно з дитиною зможуть самостійно вибрати заклад. Усі 13 таборів відпочинку, що залучені до пілотного проєкту «єОздоровлення», розташовані в Карпатському регіоні.  

Як розповіла в ранковому етері начальниця відділу у справах сім’ї та по роботі з громадськістю Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної військової адміністрації Ганна Хорошко, у програмі «єОздоровлення» можуть брати участь: діти з малозабезпечених родин, які належать до таких категорій, як дитина з багатодітної сім’ї або дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування). Проєктом на Харківщині за бажанням батьків, можуть бути охоплені понад 4,3 тис. дітей віком від 7 до 18 років, із цієї категорії.

Інші діти, які потребують особливої уваги та підтримки, можуть оздоровитись в дитячому оздоровчому таборі ДП Міжнародний дитячий центр “Артек”,  а саме такі категорії як: малозабезпечені;

діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування; діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення АТО, або помер внаслідок поранення,  одержаних у районі проведення АТО; рідних дітей батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї.

У подкасті «Накипіло вранці» слухайте покрокову інструкцію, як за допомогою «єОздоровлення» можна отримати 14 156 гривень і використати на відпочинок своїх дітей.

Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.


Етери

0%