![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1699430733_654b414de2174-370x480.jpg)
Євген Удовиченко Олександр Сердюк
Ми святкуємо повернення радіо Накипіло в онлайн. Цей випуск — особливий, бо говоримо з Євгеном Удовиченком. Це перший гість, який у «Бубубу» вже вдруге. Женя є справжнім двигуном нашого радіо. Він розповів усе про «Накипіло», про власні плани, про річницю радіо та річницю «Музичного бубубу». Олександр Сердюк жартома навіть назвав цей випуск «джинсою».
Приємного «Бубубу»!