![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/87372613_1085277791809968_1690567653908807680_n-370x480.jpg)
Євген Журавльов Олександр Сердюк
Євген більше відомий як Сеньйор ЕУ Жу, і менше відомий як Чупакабра. Проте це не применшує його важливості у світі «Інародного театру абсурду „Горобчик“». Там він є актором, сценаристом, а в останні роки — директором, бухгалтером і людиною, яка намагалася зробити з веселої компанії друзів серйозну організацію. Та війна внесла свої корективи.
Про все це і поговорили у подкасті.
Вам має сподобатися.