play_arrow

Етери

Юні помічники рятувальників — про мінну небезпеку

micВолодимир Носков today30.11.2023 56

Тло
  • cover play_arrow

    Юні помічники рятувальників — про мінну небезпеку Володимир Носков


В Андріївському ліцеї № 1 Донецької громади Ізюмського району Харківської області учні й учениці 7-А класу об’єдналися в загін пожежників-рятувальників «Агенти 101». Хлопчики й дівчатка переймають корисний досвід від місцевих вогнеборців, а також від їхніх колег з Ізюма й Балаклії. Потім вони застосовують знання на практиці, наприклад знання з домедичної допомоги або мінної та протипожежної безпеки. Юні помічники й помічниці рятувальників залучені до проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення селища Андріївка: діти роздають листівки з лайфгаками й розклеюють у людних місцях інструкції з алгоритмом дій у разі виявлення вибухонебезпечного предмета. А ще ліцеїст(к)и мають змогу підвищувати свою обізнаність у класі безпеки.

Такі загони юних пожежних рятувальників формують в освітніх закладах по всій Україні за підтримки Державної служби з надзвичайних ситуацій. Це добровільні об’єднання учнів та учениць, які створюють із метою виховання в них мужності, благородства, фізичної загартованості та пожежно-технічної професійної орієнтації.

Про перший на Харківщині загін юних пожежників-рятувальників, що складається з учнів 7-А класу ліцею № 1 селища Андріївка, говорили в подкасті «Накипіло вранці» з директоркою ліцею Любов’ю Чаговець, командиром загону «Агенти 101» Денисом Жеребним і членкинею цього загону, відповідальною за домедичну допомогу, Віолеттою Шовко.


Етери

0%