play_arrow

Етери

Забіг на честь Героя України Євгена Храпка

micКирило Лукаш today17.05.2024 134

Тло
  • cover play_arrow

    Забіг на честь Героя України Євгена Храпка Кирило Лукаш


Відкрито реєстрацію на доброчинний «Онлайн-забіг імені Героя України Євгена Храпка».

Цей забіг 11–18 червня 2024 року — вдячність і шана до пам’яті всіх загиблих бойових медиків, медиків-рятувальників, парамедиків і військових лікарів.

Забіг присвячено пам’яті Євгена Храпка — хрещеного батька такмеду. Саме Євген розвинув його в Україні за стандартами ТССС (Tactical Combat Casualty Care), домігся змін у системі підготовки бойових медиків і визнання спеціальності «бойовий медик». Він готував методичні матеріали для навчального центру, де нині тренують військових.

У червні 2022-го Євген Храпко загинув на Харківщині під час евакуації поранених. Йому надали звання Героя України (посмертно). За перші три місяці повномасштабної війни Євген здійснив понад 100 виїздів на евакуацію.

В етері Радіо «Накипіло» згадали загиблого Героя й анонсували доброчинну акцію разом із головою правління ГО «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги» Ігорем Збишком, другом Євгена Храпка.

Реєстрація на забіг триватиме до 22:00 18 червня 2024 року.

Правила дуже прості:

– час і місце виберіть на власний розсуд. Біжіть у будь-якому куточку планети, де перебуваєте цієї миті;

– визначте свій маршрут: 10 км; 21,095 км або довільна дистанція;

– пройдіть електронну реєстрацію і виберіть стартовий внесок («Мінімальний» — 100 грн, «Оптимальний» — 700 грн, «Донатний» — 1 500 грн).

100 % із прибутку від забігу передадуть на проведення навчань із тактичної медицини для військовослужбовців ЗСУ і розвиток tccc.org.ua — тієї самої тактичної медицини, за яку так уболівав Євген Храпко.


Етери

0%