play_arrow

Етери

Захист дітей від кору

micВолодимир Носков today16.08.2023 14

Тло
  • cover play_arrow

    Захист дітей від кору Володимир Носков


Харківські діти до 1 вересня мають змогу щепитися проти кору.
В Україні від липня триває загальнонаціональна кампанія з вакцинації проти кору тих дітей, які через повномасштабні воєнні дії або карантин унаслідок коронавірусної інфекції пропустили планове щеплення за Національним календарем щеплень.
За словами заступника міністра охорони здоров’я, головного державного санітарного лікаря Ігоря Кузіна, російське вторгнення й ті обмеження, які були під час коронавірусу, призвели до того, що певна частина родин не зверталася до лікаря, і діти не пройшли вакцинації відповідно до Національного календаря щеплень. Тому з початку року провели верифікацію цих даних. Педіатри та сімейні лікарі мають нині вакцинувати щонайменше 260 тисяч дітей по всій Україні. І доки медики не вакцинують цих дітей, залишатиметься ризик спалаху кору.
На Харківщині в межах наздоганяльної кампанії зі щеплень потрібно вакцинувати майже 7 тисяч дітей, які сьогодні живуть у регіоні. Це чверть від загальної кількості тих, кому цьогоріч мають зробити щеплення, пояснює завідувач відділення імунопрофілактики державної установи «Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб» Максим Фокін. Він запрошує батьків із дітьми долучитися до профілактичної кампанії проти кору до 1 вересня (а того дня починається новий навчальний рік у дитсадках і школах). Максим Фокін сьогодні є гостем подкасту «Накипіло вранці».


Етери

0%