play_arrow

Етери

Замовити ліки поштою

micВолодимир Носков today07.03.2024 21

Тло
  • cover play_arrow

    Замовити ліки поштою Володимир Носков


На Харківщині розпочався пілотний проєкт «Укрпошта. Аптека». Це спільна програма Міністерства охорони здоров’я й Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. З першого березня приймають замовлення на медичні препарати в Сумській, Запорізькій, Миколаївській, Херсонській, Чернігівській, Донецькій і Харківській областях. Наразі є змога замовляти безрецептурні медикаменти, а також користуватися програмою «Доступні ліки». Надалі асортимент розширять.

Для цього державна поштова компанія отримала ліцензії на роздрібну й електронну роздрібну торгівлю лікарськими засобами. Для кого може бути корисною нова програма Укрпошти? Передусім для жителів населених пунктів, де аптек немає або їх зруйновано через повномасштабну війну.

Щоби придбати ліки, потрібно зателефонувати до контакт-центру за номером 0-800-300-545 і дотримуватися інструкцій у голосовому меню для зв’язку з фахівцем.

Сформоване замовлення надішлють клієнтові до найближчого відділення за послугою «Укрпошта експрес». Доставка безплатна. Щойно посилка буде готова до видачі, замовник отримає есемеску. Щоб перевірити, чи правильно укомплектовано замовлення, можна оглянути посилку під час отримання.

Терміни доставки нині становлять до трьох днів між обласними центрами (без урахування дня відправлення).

Як жителям деокупованих громад можна скористатися новим сервісом Укрпошти — дізналися від нашої гості. На зв’язку з Радіо «Накипіло» була Марина Гулевська — директорка з розвитку мережі акціонерного товариства «Укрпошта» в Харківському регіоні.


Етери

0%