play_arrow

Етери

«Затишно space»: безпечний простір для жінок і дівчат

micКирило Лукаш today30.10.2023 195

Тло
  • cover play_arrow

    «Затишно space»: безпечний простір для жінок і дівчат Кирило Лукаш


У Харкові відкрився безпечний простір «Затишно space». Це вже шостий осередок усеукраїнської мережі для жінок і дівчат, які потребують різноманітної допомоги, зокрема — через наслідки російсько-української війни.

Мета безпечного простору «Затишно space» — захистити, надати безоплатну психологічну, юридичну й соціальну допомогу відвідувачкам, які постраждали внаслідок війни чи перебувають у складних життєвих обставинах, а також протидіяти гендерно зумовленому насильству. Проєкт реалізується благодійним фондом «Восток SOS» спільно з міжнародною гуманітарною організацією CARE за підтримки уряду Канади.

«Цей осередок “Затишно space” ми відкриваємо в Харкові, адже нам важливо надавати всебічну допомогу жінкам і дітям, які страждають від постійних російських обстрілів. На Харківщині мобільні бригади БФ “Восток SOS” системно надають психосоціальну та юридичну підтримку, працюють у транзитних шелтерах, де перебувають евакуйовані. Відкриття безпечного простору дасть змогу прицільно працювати із жінками, які потребують довготривалого супроводу, зокрема з постраждалими від гендерно зумовленого насильства. З досвіду роботи в Запоріжжі й Миколаєві ми знаємо, як організувати підтримку у прифронтових містах і попіклуватися про безпеку відвідувачок», — сказала членкиня правління БФ «Восток SOS» Оксана Куянцева.

Про роботу харківського осередку «Затишно space» говорили з Катериною Храпович, проєктною менеджеркою благодійного фонду «Восток SOS», і Вікторією Дороховою, комунікаційною менеджеркою простору в Харкові.

Стежте за анонсами подій у телеграм-каналі «Затишно space Харків».

Осередки «Затишно space» уже функціонують у Черкасах, Кропивницькому, Вінниці, Запоріжжі й Миколаєві.


Етери

0%