Цікаве

Психологічна підтримка для військовослужбовиць

today09.05.2024 17

Тло

Громадська організація «Марш жінок» запускає гарячу лінію психологічної підтримки для військовослужбовиць.

За даними організації, сьогодні в ЗСУ працює понад 60 тисяч жінок, з яких 45 тисяч є військовослужбовицями.

«Вони стикаються з викликами на фронті: виснаженням, прямою загрозою для життя та стресом. Окрім того, на психологічний стан жінок у війську впливають стосунки з рідними та сім’єю, ставлення оточення, взаємини з побратимами й посестрами тощо», — ідеться у пресрелізі організації.

«Марш жінок» уже має лінію психологічної допомоги для всіх жінок, які потребують підтримки. Вона працює понад два роки.

Наступним кроком став запуск психологічної гарячої лінії для жінок, які нині служать у війську. Тут чергують дев’ять кваліфікованих психологинь. Вони мають психологічну освіту та пройшли спеціалізовані навчання з військової психології, зокрема — від колежанок з Ізраїлю.

Запити приймають через чатбот у телеграмі. Допомогу надають безоплатно.

Партнерський матеріал.

Written by: Коробенко Роман

Попередні записи

Без категорії

Харків і Харківщина в літературі Розстріляного відродження

«Вчора в “Седі” безумствовала Ужвій, і “Березіль” давав ілюзію екзотичної зливи. А сьогодні над Харковом зупинились табуни південних хмар і йде справжній тропічний дощ — густий, запашний і надзвичайно теплий. Горожани зовсім збожеволіли з такої несподіванки й висипали на вулиці. Про тропік Козерога вони знали тільки з географії, а тут трапилось чудо, і тропік Козерога завітав на Лопань». Таким Харків у знаменитій «Вступній новелі» побачив Микола Хвильовий. Одним із важливих […]

today16.04.2024 309

0%