Цікаве

Білий континент на світлинах Сергія Глотова

today11.07.2023 71

Тло

Пінгвіни, морські котики, леопарди й слони, льодовики, айсберги та неймовірно соковиті за кольором світанки — це сюжети фотокартин кандидата біологічних наук, фотографа й учасника 27-ї та 28-ї Української антарктичної експедиції Сергія Глотова. Його роботи від сьогодні й до 14 липня можна побачити на благодійній виставці «Кольори білого континенту». 

За словами організаторки проєкту в Харкові Ольги Істоцької, виставка «Кольори білого континенту» спрямована на підтримку волонтерських ініціатив для допомоги ЗСУ. 

«Приходьте з однокласниками, друзями, родинами й колегами за адресою майдан Свободи, 4 до цифрового освітнього простору Каразінської школи бізнесу. Вона є частиною Харківського національного університету імені Каразіна. І ви побачите на світлинах Сергія Глотова таємничий світ Антартики. Перші відвідувачі виставки — школярі — за допомогою прямого інтернет-зв’язку зі станцією змогли безпосередньо розпитати фотографа про життя тюленів, китів і пінгвінів. Він їм розповів про кольорові світанки й захід сонця, які щодня чарують око науковців-полярників», — розповіла Радіо «Накипіло» Ольга Істоцька.

Автор фотовиставки в ранковому етері розповів, що на понад п’ятдесяти світлинах можна побачити і пташенят пінгвінів, і неповторний малюнок на хвостах китів. Тварини й птахи настільки дружні до членів команди полярників, що дозволяють без перешкод фотографувати їхнє приватне життя. 

Сергій сказав, що ця експозиція точно допоможе побачити білий загадковий континент по-новому: з багатою флорою і фауною, з неймовірними кольорами неба та хмар.

Під час виставки на дітей чекають цікаві заходи: ігри, олімпіада від проєкту «На урок», учасники якої гарантовано отримають листівки незламності та інші призи. А на дорослих — аукціон на допомогу ЗСУ, де будуть антарктичні футболки, кепки й шеврони. 

Вхід на виставку — безплатний; вітаються благодійні внески, які спрямують на підтримку ЗСУ й подальший розвиток проєкту.

Written by: Коробенко Роман

Попередні записи

Цікаве

Загроза аварії на ЗАЕС: алгоритм дій для жителів Харківщини

Що робити кожному й кожній із нас, якщо російські терористи влаштують катастрофу на Запорізькій атомній електростанції? Який алгоритм першочергових дій?   Британська газета Times вийшла сьогодні з редакційним матеріалом, у якому припускає, що путін може віддати наказ про руйнування Запорізької атомної електростанції.  За даними Головного управління розвідки України, загарбники вже виїжджають із території ЗАЕС. До 5 липня працівники росатому та їхні місцеві поплічники, які підписали контракти з окупантами, мають покинути станцію. […]

today03.07.2023 172

0%