![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1699430733_654b414de2174-370x480.jpg)
Валерій Харчишин Саша Сердюк
Вас вітає «Музичне бубубу»!
До таких розмов, як ця, каже Олександр, він готувався все життя, бо є фанатом гурту «Друга ріка» із 2003 року й дотепер.
Випуск не виходив дуже довго, бо хотіли спіймати час, коли не публікувалися інтерв’ю Валерія Харчишина. Й ось незадовго до Різдва Радіо «Накипіло» дарує слухач(к)ам прекрасну бесіду, де встигли обговорити все й трішечки більше. Хоча й запис ішов у місті Одеса о першій ночі, після закінчення всеукраїнського туру «Інша ріка», але повірте, воно того варте.
Говорили про назви музичних альбомів, роботу в хорі, сенс деяких пісень і революційну діяльність в УААСПі, де Валерій є директором організації.
Усім приємного «бубубу»!