play_arrow

Етери

Акція-нагадування про військовополонених гарнізону Маріуполя

micФіліп Дикань today01.03.2024 76

Тло
  • cover play_arrow

    Акція-нагадування про військовополонених гарнізону Маріуполя Філіп Дикань


Акція-нагадування про військовополонених гарнізону Маріуполя, які в травні 2022 року виконали наказ і здалися в полон, відбудеться в неділю, 3 березня, о 12.00. Ці акції організовують члени родин військовополонених. Вони кажуть: це спосіб нагадати, що сотні людей уже майже два роки чекають на повернення своїх рідних додому.

російський полон убиває, і кожен день перебування там — це втрачене дорогоцінне здоров’я й життя захисників і захисниць. Теракт в Оленівці ще раз довів, що ніякі Женевські конвенції та міжнародні закони не працюють, а ми втратили багато життів. Розголос на вулицях міст і в соціальних мережах — це дієвий спосіб привернути увагу спільноти, ЗМІ та влади — не тільки в Україні, але й у всьому світі — до військовополонених, упевнені їхні родичі. Вони наголошують: кожен голос — це їхній шанс на порятунок, і що гучніше ми кричимо, що більше нас — то краще.

Тому члени родин військовополонених, організатори акцій, закликають: не мовчіть! Станьте голосом полонених! Дайте їм шанс вижити в пеклі російського полону й повернутися додому живими! Долучайтеся до акцій у Харкові.


Етери

0%