![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1699430733_654b414de2174-370x480.jpg)
Аркадій Войтюк Саша Сердюк
Вас вітає «Музичне бубубу»! Грудневий цикл відкриває Аркадій Войтюк. Пів року тому на Радіо «Накипіло» в подкасті «Сміх та гріх» вийшов випуск із ним як із гумористом. Сьогодні настав час поговорити з Аркадієм як із музикантом, за плечима якого всі можливі музичні конкурси. Нині Аркадій має успішну сольну кар’єру, а також є потужним волонтером. Про це й поговорили. Усім приємного «бубубу»!