play_arrow

Етери

Азад Сафаров: «Не дати вкрасти в наших дітей дитинство»

micКирило Лукаш today25.04.2024 70

Тло
  • cover play_arrow

    Азад Сафаров: «Не дати вкрасти в наших дітей дитинство» Кирило Лукаш


Гостем прямого денного етеру на Радіо «Накипіло» став відомий журналіст і документаліст, а також співзасновник благодійного фонду «Голоси дітей» Азад Сафаров, який нині перебуває в Харкові з робочим візитом.

Пан Сафаров розповів про основні напрями діяльності фонду й оцінив психологічний стан дітей і підлітків на сучасному етапі російсько-української війни. Доброчинець укотре наголосив на тому, що звертатися до психологів — це нормальна практика, яка має ввійти до культури побуту українців, а психологічна допомога важлива для ментального здоров’я не тільки дітей і підлітків, але й дорослих.

Також Азад Сафаров поділився найближчими планами БФ «Голоси дітей», серед яких — організація літніх таборів для дітей в Українських Карпатах і створення реабілітаційного центру «з котами й будинками на деревах», який планують побудувати на Київщині.

Нагадаємо, що БФ «Голоси дітей» активно працює на Харківщині, маючи три центри допомоги: у районі станції метро «Наукова» й на майдані Конституції в Харкові, а також у селищі Високий.

Гості з фонду вже брали участь в етерах Радіо «Накипіло». Зокрема, психологиня Мар’яна Бугаєвська поділилася порадами, відповідаючи на запитання, як говорити з дітьми про війну. А регіональна координаторка фонду Альона Чирик окреслила спектр психологічних потреб дітей і підлітків під час війни.

Стежити за новинами БФ «Голоси дітей» можна на сайті організації.


Етери

0%