play_arrow

Етери

Бейсболісти з Нью-Йорка підтримали Україну й Харків

micФіліп Дикань today10.06.2024 69

Тло
  • cover play_arrow

    Бейсболісти з Нью-Йорка підтримали Україну й Харків Філіп Дикань


Дев’ятого червня гравці Вищої бейсбольної ліги Америки з нью-йоркського клубу Brooklyn Cyclones вийшли на поле в майках із принтами малюнків, які зробили юні жителі Харкова. Так команда підтримала Україну й Харків під час святкування Дня Східної Європи в Брукліні, який запровадив клуб. Оригінали малюнків можна побачити в одному із закладів Брукліну на виставці під назвою «Діти за мир! Лелека».

Як виникла така ідея, чому гравці цього бейсбольного клубу підтримали її, хто є авторами малюнків — про все це говорили у вечірньому етері Радіо «Накипіло».

Гостями програми «Накипіло ввечері» стали:

Вікторія Вєннікова — ініціаторка й організаторка в Нью-Йорку виставки «Діти за мир! Лелека» проєкту миротворців ООН «Світ, у якому я хочу жити», заслужена артистка України, кандидатка юридичних наук, почесна амбасадорка міста Харкова у США й володарка Гран-прі міжнародних конкурсів;

Тетяна Столяренко — депутатка Харківської обласної ради й почесна амбасадорка від Харківської територіальної громади у Словацькій Республіці, яка допомагала організувати пересилання малюнків.


Етери

0%