play_arrow

Етери

«Будь» — менторська програма, яка допоможе українським жінкам знайти роботу в ІТ та креативних індустріях

micФіліп Дикань today28.02.2024 57

Тло
  • cover play_arrow

    «Будь» — менторська програма, яка допоможе українським жінкам знайти роботу в ІТ та креативних індустріях Філіп Дикань


Організація InScience, яка популяризує науку й доказову медицину, уже вдруге запускає менторську програму «Будь». Вона має допомогти українським жінкам знайти роботу в ІТ та креативних індустріях.

Програма «Будь» корисна жінкам, які бажають освоїти нову професію — незалежно від віку й досвіду. Вона спрямована передусім на жінок, які перебувають в Україні, утратили роботу й шукають нову або є внутрішньо переміщеними особами.

Учасниці програми можуть обрати, у якій саме ролі хочуть працювати в майбутньому: UI / UX Design, Backend, Frontend Development, Marketing, Data Science, Data Analysis, HR / Recruitment, Product Management, QA, Cybersecurity. З кожною учасницею працюватиме ментор/-ка. Це спеціаліст/-ка з відомих компаній в ІТ та креативній галузі – глобальних та українських. Заявки учасниць приймають до 31 березня на сайті програми.

Як відбуватиметься програма й хто навчатиме учасниць — детально про все це й не тільки у програмі «Накипіло вранці» розповіла співзасновниця й партнерка InScience Олена Скирта.


Етери

0%