play_arrow

Етери

Читання коміксу та VR-сесії із псом Патроном до Дня мінної просвіти

micФіліп Дикань today03.04.2024 20

Тло
  • cover play_arrow

    Читання коміксу та VR-сесії із псом Патроном до Дня мінної просвіти Філіп Дикань


Четвертого квітня, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з партнерами та псом Патроном проведе серію заходів для дітей із метою формування культури безпеки серед населення.

Для дітей молодшого віку (4–12 років) о 14:00 відбудуться масові читання нового коміксу «Пес Патрон та його пригоди», створеного ЮНІСЕФ у співпраці з ДСНС на тему мінної просвіти й ментального здоров’я. Читання коміксу відбудуться більш ніж у 30 містах і селищах, які розташовані в замінованих областях чи перебувають під постійними обстрілами, зокрема в Харкові. На одне із читань завітає пес Патрон та його господарі, щоб наживо прочитати історії його пригод дітям.

«Пес Патрон та його пригоди» — це серія коміксів, яка складається з п’яти випусків: кожен випуск містить по дві історії про пригоди пса Патрона на тему мінної безпеки й ментального здоров’я.

До Дня мінної просвіти вийде перший випуск коміксу, а решта випусків вийде протягом квітня і травня. Комікс розповсюджуватимуть тільки на безплатній основі (є забороненим для продажу) через партнерські організації ЮНІСЕФ, мультицентри й подібні локації.

Для дітей віком від 13 років о 15:30 розпочнуться сесії з віртуальної реальності (VR), які триватимуть до кінця часу роботи локації.

VR-сесія — це інтерактивна освітня подорож, подана через 3D-графіку та 360-градусні сцени, спеціально відзняті в замінованих населених пунктах Донецької області відомим відеографом Євгеном Малолєткою. Тривалість кожної VR-сесії становить близько 20 хвилин (залежить від індивідуальної швидкості). VR-сесії відбудуться четвертого та п’ятого квітня.

Докладніше про заходи у програмі «Накипіло ввечері» розповіла фахівчиня із соціальних і поведінкових змін Світлана Кісільова. Розклад і місця проведення читань і VR-сесії можна дізнатися тут.


Етери

0%