![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
День журналіста України Філіп Дикань
Дмитро Брук багато років працював журналістом, потім став співпрацювати з нацгвардійцями: почав допомагати їм у спілкуванні із журналістами, говорити про себе громадськості. За деякий час після початку широкомасштабної агресії росії він приєднався до лав Нацгвардії України.
Дмитро Образцов — військовослужбовець за фахом, але років десять він військовий журналіст. Нині відповідає за комунікацію у Східному територіальному управлінні НГУ.
З гостями вечірнього етеру Радіо «Накипіло» поговорили про роль журналістики під час війни та взаємини нацгвардійців зокрема й військовиків загалом із журналістами.