![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Домедична допомога. Чому це важливо Філіп Дикань
Воєнний час вимагає, щоб навичками домедичної допомоги володіли майже всі — не тільки військовослужбовці, але й цивільні. Утім, знати, як допомогти людині, що знепритомніла або стікає кров’ю, потрібно й у мирному житті — нещасні випадки можуть статися будь-коли.
Про те, якими елементарними навичками первинної (домедичної) допомоги повинен володіти кожен, як цього навчитися, у програмі «Накипіло ввечері» розповів інструктор із домедичної допомоги й тактичної медицини Сава Чуйков.