![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/img_20240525_150959-370x480.jpg)
Фестиваль «Файне місто», або Культура на часі Наталія Буйнова
Цього разу в гостях у Наталі Вальтер-Буйнової та Аліни Богданович у черговому випуску подкасту «Я — культура» — співзасновник і співорганізатор креативного музичного фестивалю «Файне місто» Максим Черкашин. Він розповів, як фестиваль із перших днів повномасштабного вторгнення долучився до зборів на логістичні потреби бригади «Азов». А також — про те, як змінилися формати проведення фестивалю та як культурні й креативні індустрії можуть і мають підтримувати Збройні сили України, боротьбу українців за свободу й ідентичність.
Задонатити на логістичні потреби бригади «Азов» можна за посиланням на сайті фестивалю.