![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Фея 5 Слобожанської бригади НГУ Філіп Дикань
Бійці 5 Слобожанської бригади Національної гвардії України мають свою фею. Це, звісно, позивний, але його дістають недарма. Ліна Пащенко не просто батальйонна фельдшерка 5 Слобожанської бригади — вона ще й опікується побратимами, наче справжня чарівниця. Звідси й позивний Фея.
Ліна Пащенко не тільки була далекою від армії, а ще й не мала стосунку до медицини. Утім, вона ще 2014 року, коли розпочалася Антитерористична операція на Сході України, закінчила курси з тактичної медицини, а у 2022-му, з початком повномасштабного вторгнення, пішла до військкомату.
Сьогодні фея 5 Слобожанської бригади НГУ стала гостею програми «Накипіло ввечері».