play_arrow

Етери

Генератори й Starlink харківським підприємцям (устигніть подати заявку до 30 квітня)

micВолодимир Носков today29.04.2024 36

Тло
  • cover play_arrow

    Генератори й Starlink харківським підприємцям (устигніть подати заявку до 30 квітня) Володимир Носков


Минулого тижня харківський міський голова Ігор Терехов повідомив: влада спільно з партнерами USAID і WNISEF упроваджує кілька нових проєктів, спрямованих на підтримку місцевих підприємців, які зазнають збитків через регулярні вимкнення електрики. У межах проєкту Quiсk Help підприємці зможуть на конкурсних умовах отримати генератори та прилади системи високошвидкісного супутникового інтернету Starlink, щоб мати безперебійний зв’язок і можливість працювати навіть під час аварійних вимкнень електроенергії.

За словами директора комунальної установи «Офіс реформ Харкова» Дмитра Давідьянца, для цього власникам фірм потрібно податися на конкурс і вказати, скільки є офіційно працевлаштованих людей (у конкурсі розглядають заявки підприємств, які мають від трьох офіційних працівників), чим займається їхнє підприємство та як нині допомагає військовослужбовцям або харківцям соціальними ініціативами й сервісами. Це все впливатиме на вибір тих, кому безоплатно передадуть або генератор, або Starlink. Заявки приймають до 30 квітня включно.

Другий проєкт підтримки місцевого бізнесу — програма «Купуй харківське». Ініціатива сприятиме просуванню товарів і послуг по всій Україні. До цього проєкту можуть долучитися не тільки виробники ексклюзивної продукції, але й театри, музеї та університети, що мають цікаві пропозиції та програми для всієї України.

Дмитро Давідьянц розповів, що проєкт «Купуй харківське» складатиметься з кількох етапів: проведення досліджень товарів і послуг регіональних підприємців, розроблення стратегії їх просування, а також створення інструментів для збільшення обсягів продажів. Спеціальним дослідженням займатиметься відоме агентство Arriba!, яким керує Макс Бурцев. А вже в липні — серпні скористатися напрацьованими інструментами та продуктами зможе будь-хто з представників локального бізнесу. Наприклад, фахівці допомагатимуть тим, хто долучиться до програми «Купуй харківське», правильно з погляду маркетингу упаковувати товар або освітню програму та сприятимуть, щоб в інших містах України дізналися про унікальний харківський продукт.

Минулого тижня на Радіо «Накипіло» ми розповідали про благодійну акцію Харківської обласної військової адміністрації «Подаруй світло Харкову», у межах якої громади з усієї України збирали потужні генератори, павербанки, зарядні станції та інші прилади автономного електрозабезпечення для наших об’єктів критичної інфраструктури, харківських підприємців і побутових споживачів електрики.

Також у середині квітня Кабінет Міністрів дозволив владі Харківської області звільняти місцевий бізнес від сплати деяких податків і зборів. За словами начальника ХОВА Олега Синєгубова, ідеться передусім про єдиний податок, орендну плату, а також податок на нерухоме майно й землю. Але для цього потрібно, щоб відповідні рішення ухвалили місцеві ради депутатів громад.

У подкасті «Накипіло вранці» ми дізнавалися більше про проєкти підтримки бізнесу міською владою Харкова. Гостем випуску став директор комунальної установи «Офіс реформ Харкова» Дмитро Давідьянц.


Етери

0%