play_arrow

Етери

Голосування за перейменування вулиць у Харкові

micФіліп Дикань today21.11.2023 56

Тло
  • cover play_arrow

    Голосування за перейменування вулиць у Харкові Філіп Дикань


На сайті міськради можна віддати голос за нові назви вулиць та інші топоніми Харкова. Для перейменування пропонують 24 вулиці, провулки, в’їзди й один проспект, нинішні назви яких пов’язані з країною-агресоркою та її союзниками. Зокрема, вулицю Забайкальську пропонують перейменувати на вулицю композитора Миколи Леонтовича, а провулок Забайкальський — на провулок Щедрика на честь найвідомішого твору композитора.

Серед пропозицій — увічнити пам’ять двох загиблих захисників: бойового медика й інструктора 92 бригади Євгена Храпка й адвоката та військовослужбовця спецпідрозділу «Омега» Національної гвардії України Дмитра Антоненка. Голосування відбуватиметься до 22 листопада. Віддати свій голос можна тут.

Про зміну топоніміки Харкова в програмі «Накипіло ввечері» розповіла начальниця Північно-Східного відділу Українського інституту національної пам’яті Марія Тахтаулова, а співзасновник Харківського антикорупційного центру Ігор Черняк, близький друг і колега Дмитра Антоненка, нагадав про те, чим знаний загиблий герой.


Етери

0%