play_arrow

Станція «Держпром»

«Гострі картузи» — підрозділ, який захищає Харків

micМарія Малевська, Олександр Бринза today13.06.2024 208

Тло
  • cover play_arrow

    «Гострі картузи» — підрозділ, який захищає Харків Марія Малевська, Олександр Бринза


Вони назвалися на честь культового серіалу, а тепер скаржаться, що в українських військторгах піксельні картузи знайти дуже важко.

«Гострі картузи» — маленький підрозділ, який сьогодні на харківському фронті робить великі справи. У ньому лише кілька людей. Усі — добровольці, що починали захищати Харків іще в перші дні в цивільному одязі та зі зброєю, яку тоді змогли дістати.

Нині британська преса пише про них як про «елітний підрозділ». Їхні відео влучань по бєлгородщині та російській техніці, що перетнула кордон, набирають сотні тисяч переглядів, бо ж вигляд це має справді ефектний.

По цей наш репортаж ми знову їдемо на кордон. Ми проведемо один робочий день — з ранку й до ночі — з бійцями групи спецпризначення «Гострі картузи» окремого загону спеціального призначення «Омега» Національної гвардії України. Рушаймо.

Підтримайте збір «Гострих картузів» на три дрони DJI MAVIC 3 PRO FLY MORE COMBO та ремонт інших дронів.

Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/6j98fKJQfM

Номер карти банки: 5375 4112 0832 3373

Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.


Станція «Держпром»

0%