play_arrow

Етери

Харків на фотовиставці в Оксфорді

micВолодимир Носков today09.11.2023 61

Тло
  • cover play_arrow

    Харків на фотовиставці в Оксфорді Володимир Носков


У Великій Британії триває фотовиставка, присвячена Харкову.

На виставці «Незламний Харків: минуле, війна, сьогодення» в Оксфорді представили роботи Василя Голосного й Віталія Шульги.

Про це повідомляє сайт Харківської міської ради. Експозицію британській спільноті презентували в Центральній міській бібліотеці Оксфорда.

Організатором фотовиставки стала асоціація «Харків — Оксфорд». «На світлинах Віталія Шульги й Василя Голосного зображено три періоди в житті Харкова: до війни, під час активних бойових дій і тепер, на етапі відновлення міста», — розповідають автори про задум виставки.

Як зауважив президент асоціації «Харків — Оксфорд», заступник начальника відділу міжнародного протоколу і співпраці з іноземними представництвами департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради Олексій Зенякін, творча група мала наметі передати, що сталося з Харковом у перші дні повномасштабного вторгнення росіян. Глядач побачить фотографії зруйнованих будинків Північної Салтівки, 134 школи, будівлі Харківської обласної військової адміністрації. Кожен із фотосюжетів має короткий підпис, що розкриває зміст трагедії.

Для авторів експозиції було важливо показати й те, як відновлюється мегаполіс за часів війни. Тому на виставці є світлини міських парків, університету, біля якого розквітає бузок, будинків із будівельною технікою.

Усі подробиці слухайте в подкасті «Накипіло вранці».


Етери

0%