play_arrow

Етери

Харків. Наступ на майбутнє

mic Кирило Лукаш today18.12.2023 105

Тло
  • cover play_arrow

    Харків. Наступ на майбутнє Кирило Лукаш


Помислити про майбутнє — важливе й цікаве завдання, особливо коли перебуваєш в кризі чи переживаєш серйозні випробування. Помислити про майбутнє в Харкові — важливо не тільки для нашого міста й України, але й, можливо, для всього світу. Принаймні так уважає відомий український викладач стратегічних дисциплін (зокрема, у Києво-Могилянській академії), підприємець, інвестор і засновник культурної інституції «Міжвухами» Павло Гайдай. Саме він став гостем чергового денного етеру в студії Радіо «Накипіло».

Вийшла змістовна (можливо, часом заскладна), але дуже цікава розмова про Харків, його важливість і вплив на українське минуле, теперішнє та майбутнє. Павло вважає, що Харків має свою ДНК, яка проявляється, наприклад, в унікальному ставленні до реальності: наше місто часто до неї не адаптується, а не погоджується з нею: «Якщо харківцям реальність не подобається, вони її не приймають і натомість творять реальність нову — таку, яку вони хочуть».

Через це виникає унікальне явище «харківського неспокою», що створює певний тигель, у якому варяться, формуються та виникають нові українські смисли.

Зрештою, Павло вважає, що місія Харкова полягає в тому, щоб перетворювати невизначене майбутнє на визначене українське прийдешнє. Тому й заголовком цього подкасту Павло Гайдай обрав проактивне «Харків. Наступ на майбутнє».


Етери

0%