![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Книжка-розмальовка «Фортеці Слобідської України» Філіп Дикань
Діти зможуть цікавіше сприймати історію Слобожанщини завдяки новій незвичній книжці. Дослідник історії Слобідського краю Андрій Парамонов уперше створив книжку для дітей — досі він писав тільки для дорослих читачів. Нову книжку краєзнавця присвячено фортецям міст Слобідської України, про які сьогодні знає весь світ — Харкова, Сум, Охтирки, Куп’янська, Ізюму, Слов’янська, Золочева. І це не історичні нариси, а розмальовка.