![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-26-14.27.31-370x480.jpeg)
Коля Михайльченко Віктор Пічугін
Наш герой цього тижня — Коля Михальченко. Днями вийшло з ним «Музичне бубубу» Олександра Сердюка. Сьогодні — «Голоси нашого міста». Якщо зі Сашком вони говорили переважно про музику, то ми приділили увагу саме волонтерській діяльності Колі. Він допомагає нашим бійцям з початку повномасштабного вторгнення: ганяє машини та привозить все, що може дістати за запитом. Слухайте велике інтерв’ю на радіо «Накипіло».