play_arrow

Станція «Держпром»

Колишні харківські тероборонці на передовій поблизу Бахмута

micМарія Малєвська, Олександр Бринза today13.07.2023 128

Тло
  • cover play_arrow

    Колишні харківські тероборонці на передовій поблизу Бахмута Марія Малєвська, Олександр Бринза


Вони беруть полонених, озброївшись гілкою; вони просуваються поблизу Бахмута; вони — харківська тероборона, яка виросла до окремого штурмового батальйону.

Сьогодні наша подорож буде на Донеччину. Ми їдемо на передові позиції до 225 окремого штурмового батальйону під командуванням Олега Ширяєва з позивним Сірко.

Підрозділ раніше був частиною 127 бригади харківської тероборони, створеної в березні 2022 року. Звільнивши Харківщину, частина бригади висунулася на Донеччину. А вже відвоювавши кілька місяців там, у Бахмуті, батальйон Ширяєва перейшов у підпорядкування Сухопутних військ як окремий штурмовий батальйон.

Здебільшого в баті служать харківʼяни. З різних районів обласного центру й області. Більшість із них до 24 лютого минулого року мали цілком мирні професії. Тепер вони — навчені й досвідчені мінометники, аеророзвідники, піхотинці й штурмовики.

Шлях буде довшим, ніж зазвичай. Рушаймо.

Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.


Станція «Держпром»

0%