play_arrow

Я — культура

Культура як частина процесу євроінтеграції

micНаталія Буйнова today05.12.2023 57

Тло
  • cover play_arrow

    Культура як частина процесу євроінтеграції Наталія Буйнова


Ми завжди говоримо, що наші культура й мистецтво мають розвиватися, щоб вийти на європейський рівень. А чи так це насправді? Що таке культура для ЄС? Що таке європейська культура? Яких заходів на законодавчому рівні потрібно вжити чи яких заходів уже вжито на шляху до євроінтеграції України? Що таке євроінтеграція у сфері культури?

На П’ятому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури мережа захисту національних інтересів «АНТС» під час презентації проєкту «Відновлюємо Україну разом» представила також дуже цікавий документ. Ідеться про звіт експертки Лінди Берзіні, який називається «Аналіз адаптації українського законодавства і системи державного управління у сфері культури до стандартів ЄС».

У цьому випуску подкасту «Я — культура» ведучі Аліна Богданович і Наталя Вальтер-Буйнова розмовляли з Катериною Чуєвою, експерткою в галузі музейної справи та культурної спадщини, експерткою проєкту «Відновлюємо Україну разом» мережі захисту національних інтересів «АНТС» і заступницею міністра культури та інформаційної політики з кінця 2021-го до серпня 2023 року. Разом із гостею дівчата намагалися розкрити цілі та завдання цього звіту й зрозуміти, що таке культурна євроінтеграція України. Ознайомитися зі звітом можна за посиланням.


Я — культура

0%