play_arrow

Станція «Держпром»

Купʼянськ. Обовʼязкова евакуація

micМарія Малєвська, Олександр Бринза today09.03.2023 45

Тло
  • cover play_arrow

    Купʼянськ. Обовʼязкова евакуація Марія Малєвська, Олександр Бринза


Сьогодні ми вирушаємо до Купʼянська. З цього деокупованого міста та навколишніх сіл та селищ оголосили обовʼязкову евакуацію.

Десь — всього населення — це населені пункти, найближчі до фронту або ті, що вже фактично стали фронтом, і там досі лишаються люди. 

У самому Купʼянську — обовʼязкова евакуація дітей та маломобільних мешканців. Та чи працює це на практиці? Чи можна змусити бодай когось виїхати? 

Чому у громаді оголошено евакуацію? Розкажемо на прикладі кількох родин, які напередодні лишилися без житла. Один із них — етнічний росіянин, який народився на далекому сході рф. Його сусіди, родина із 6-річною дитиною, лише після цього замислилися про те, що тепер — просто мусять виїхати.

 

Цей випуск створений ГО «Медіагрупа „Накипіло“. Радіо» у межах проєкту «Онлайн перезапуск Радіо „Накипіло“», що відбувається у межах програми «Стійкість», яка упроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі НУО на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу. Думки, викладені у випуску, не обов’язково відображають позицію організацій-партнерів консорціуму та Європейського Союзу.


Станція «Держпром»

0%