![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
«Мамо, я в шапці»: як убезпечити себе в холод Володимир Носков
Організм кожного з нас по-своєму реагує на низькі температури взимку. У когось паморочиться голова, іншим стає складно дихати морозяним повітрям. Ба більше, потерпають від холоднючого вітру відкриті ділянки тіла: вуха, обличчя й пальці рук. Тож у подкасті «Накипіло вранці» ми поговорили про те, як виходити з теплого помешкання на вулицю, які взуття та одяг обрати, щоб мінімізувати шкоду здоров’ю за сильних морозів. Нашою гостею стала лікарка-терапевтка Тетяна Коноваленко. Вона працює в медичному центрі «Доктор Харків».