Нацгвардієць Сергій Кіяшко — переможець престижних змагань

micФіліп Дикань today26.03.2024 80

Тло
  • cover play_arrow

Нацгвардієць Сергій Кіяшко — переможець престижних змагань Філіп Дикань

У середині березня на військовій базі Повітряних сил США Nellis Air Force Base у Лас-Вегасі відбулися United States Air Force Trials 2024 — змагання для ветеранів і військовослужбовців, які дістали поранення і травми. Це відбірковий етап для участі у Warrior Games — найбільшому американському турнірі з адаптивних видів спорту для військових із пораненнями та травмами.

Харківщину на змаганнях представили чотири військовослужбовці, три з яких — гвардійці, двоє — представники 5 Слобожанської бригади. Протягом першого тижня United States Air Force Trials 2024 слобожанські гвардійці вибороли чотири медалі: у перший же день змагань Артем Коц виграв золото в паверліфтингу. А 14 березня начальник фізичної підготовки та спорту 5 Слобожанської бригади Сергій Кіяшко здобув одразу три медалі — два срібла й одну бронзу — на змаганнях із бігу на різних дистанціях.

Сергієві Кіяшку 34 роки. Він шестиразовий чемпіон України з гирьового спорту й учасник російсько-української війни. 1 січня 2023 року поблизу Кремінної (Донецька область) унаслідок бойового зіткнення з противником дістав акубаротравму та травмування ноги. Нині продовжує службу й уважає, що спорт — це один із найдоступніших методів реабілітації після поранень і травм, а спортивні заходи — можливість психологічного розвантаження та реабілітації.