![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Об’єднання трьох лікарень: навіщо це зробили Філіп Дикань
Три міські лікарні об’єднали в одну: пологовий будинок № 2 та клінічну лікарню № 14 реорганізували, приєднавши до клінічної багатопрофільної лікарні № 17. Це сталося на позачерговій сесії Харківської міської ради. Чому депутати ухвалили таке рішення, що це означає, а головне — як вплине на якість і вартість послуг, які отримували пацієнти в цих лікарнях, у програмі «Накипіло ввечері» пояснили заступниця міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан і депутатка Харківської міської ради Ірина Гончарова-Багалій.