play_arrow

Станція «Держпром»

Одна з найпотрібніших професій в Україні

micМарія Малевська, Олександр Бринза today30.11.2023 121

Тло
  • cover play_arrow

    Одна з найпотрібніших професій в Україні Марія Малевська, Олександр Бринза


Це буде одна з найпотрібніших професій в Україні: фізичний терапевт-реабілітолог. І від кількості таких фахівців у війську нині теж залежить перемога. Бо воювати з поганим здоров’ям важко: біль пригнічує бойовий дух.

Кількість людей, які вже мають бойовий досвід і матимуть його в майбутньому, зростає щодня. І для жодного з військовослужбовців війна не мине без наслідків для здоров’я.

Бронежилети цілодобово — часто незручні й важкі; нерідко в них треба бігти, стрибати й долати десятки кілометрів пішки. Попереки, хребти та шиї далися чути в перші ж тижні повномасштабного вторгнення.

Про ортопедичні матраци й подушки, доступ до медичних послуг, МРТ, масаж і спортзали у війську нема й мови. А нині до цих проблем додалися ще й кульові поранення, скалки в спинах, руках і ногах, бо чимала кількість бійців повертається у стрій уже з наслідками поранень.

Сьогодні ми розповімо про масштабний проєкт, який у Харкові започаткували військовослужбовці, волонтери й освітяни — усі разом вони готують реабілітологів для війська. Рушаймо.


Станція «Держпром»

0%