play_arrow

Етери

Онлайн-уроки української від Ольги Сітковської

micФіліп Дикань today27.10.2023 126

Тло
  • cover play_arrow

    Онлайн-уроки української від Ольги Сітковської Філіп Дикань


У п’ятницю, 27 жовтня, в Україні відбудеться Радіодиктант національної єдності. Це чудовий привід перевірити власні знання української мови. Його традиційно проводять у День української писемності та мови, який раніше випадав на 9 листопада, коли церква вшановує пам’ять преподобного Нестора Літописця, а із цього року, після переходу ПЦУ на новоюліанський календар, він відбуватиметься 27 жовтня.

Хтось традиційно приєднається до Радіодиктанту, хтось писатиме його вперше, як-от тележурналістка Ольга Сітковська. Раніше вона знімала тих, хто пише. Зате під час повномасштабної війни, коли Ольга опинилася за кордоном, вона почала робити ролики в соцмережах про українську мову, такі невеличкі тематичні уроки. Вони виявилися настільки популярними, що журналістка після перерви поновила їх.

У вечірньому етері Радіо «Накипіло» Ольга Сітковська розповіла про те, чому приділяє увагу у своїх відеоуроках української, хто найбільш мотивований у вивченні української, на що вона рекомендує звертати увагу під час підготовки до Радіодиктанту.


Етери

0%