![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/5265028231973690259-370x480.jpg)
Осіння хандра Наталія Завгородня
Осінь — неоднозначна пора року. Яскравість барв, затишок домашніх вечорів і відпочинок від літньої спеки поєднуються зі зменшенням тривалості дня, холодом, дощем і поступовим переміщенням життя в будинки та квартири. Результат: відсутність або значне зниження фізичної активності, нестача сонячного світла та складність перемикання на новий температурний режим негативно впливають на наше самопочуття. Додайте сюди збільшення робочих годин і (часто) рівня відповідальності. Як це впливає на наше самопочуття? Саме про це й будемо говорити сьогодні.
Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.