play_arrow

Харківські історії

Перше визволення від більшовиків. Геннадій Єфіменко

micФіліп Дикань today14.04.2023 187

Тло
  • cover play_arrow

    Перше визволення від більшовиків. Геннадій Єфіменко Філіп Дикань


Цю програму присвячено подіям сторічної давнини. У квітні 1918 року Харків звільнили від «перших» більшовиків, які захопили місто наприкінці 1917 року. Першими визволителями стали вчорашні вороги — німці й австрійці. Чому саме вони? Як вибивали з міста більшовиків? Що найперше зробили німці в Харкові та який слід залишили по собі? 

Про це — сьогоднішні «Харківські історії» з Філіпом Диканем і гостем програми — кандидатом історичних наук, учасником проєкту «Likбез. Історичний фронт» Геннадієм Єфіменком.

 

Цей випуск створений ГО «Медіагрупа „Накипіло“. Радіо» у межах проєкту «Онлайн перезапуск Радіо „Накипіло“», що відбувається у межах програми «Стійкість», яка упроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі НУО на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу. Думки, викладені у випуску, не обов’язково відображають позицію організацій-партнерів консорціуму та Європейського Союзу.


Харківські історії

0%