play_arrow

Етери

Пластикові вікна й відремонтовані дахи: PCPM фінансує відновлення житла

mic Володимир Носков today18.12.2023 49

Тло
  • cover play_arrow

    Пластикові вікна й відремонтовані дахи: PCPM фінансує відновлення житла Володимир Носков


Лагодять дахи, міняють вікна на енергоощадні, проводять дрібний і середній ремонт пошкоджених хат: у Харківській міській і Циркунівській сільській територіальних громадах Фундація PCPM (Польський центр міжнародної допомоги) фінансує відбудову приватних осель, які зазнали пошкоджень через ворожі обстріли.

Допомогу надають через партнерську громадську організацію «Я врятований». Передусім звертають увагу на зруйновані приміщення, а це — будинки або літні кухні на подвір’ях людей з інвалідністю, багатодітних родин, а також жінок і чоловіків старшого віку.

Як розповіли у Фундації PCPM, цього року встигли відремонтувати понад вісімдесят будинків. Окрім того, від початку повномасштабного вторгнення росіян благодійники цієї організації фінансували проведення евакуації людей із небезпечних районів самого міста Харкова й небезпечних громад Харківщини. Також PCPM постійно надає Україні гуманітарну допомогу та медичні товари. У самій Польщі в межах різних проєктів міжнародна фундація надає біженцям з України грошову допомогу та сприяє у працевлаштуванні студентів, а школярів залучає до освітніх проєктів.

У подкасті «Накипіло вранці» взяли участь координатор проєкту з відбудови житла Міхал Кульпінський і фахівець проєкту Владислав Самойленко. За словами Владислава, сьогодні за фінансової підтримки фундації PCPM починають установлювати сто вікон у старому будинку на вулиці Георгія Тарасенка. Там шостого жовтня через ракетний удар ворога повилітали шибки й зазнав пошкодження дах сторічного житлового будинку.


Етери

0%