play_arrow

Пліч-о-пліч

Працевлаштування ветеранів війни: труднощі і перспективи 

micВолодимир Носков today18.08.2023 65

Тло
  • cover play_arrow

    Працевлаштування ветеранів війни: труднощі і перспективи  Володимир Носков


Хто чекає на роботу до себе ветеранів війни? Як самі воїни бачать своє післявоєнне майбутнє та самореалізацію? Які виникають перешкоди у взаємодії між ветеранами й керівниками підприємств?
Про це йдеться в новому епізоді подкасту «Пліч-о-пліч».
Його учасницею стала Юлія Кіріллова, ветеранка 25 батальйону «Київська Русь», начальниця відділу навчально-аналітичної роботи Українського ветеранського фонду. Також Юлія є співзасновницею громадської організації «Жіночий ветеранський рух».
З нею обговорили результати дослідження «Потреби та перешкоди ветеранів під час працевлаштування», презентованого на початку серпня.
Також у подкасті розказали історію харків’янина Сергія Шевченка. Ветеранові війни під час пошуку роботи не раз відмовляли в різкій формі. Мовляв, а раптом ви контужений: якщо агресивний, то що ми будемо з вами робити.
Однак ветеран війни за порадою друзів подав свою кандидатуру на водія до харківського міського комунального підприємства, що займається вивезенням сміття. Тепер він бере участь у прибиранні районів міста, що найбільше постраждали від ворожих атак. Це історія про позицію людини з інвалідністю, що стала воїном, про наполегливість у пошуку роботи й про бажання бути корисним країні.


Пліч-о-пліч

0%