play_arrow

Етери

Праці не завадили навіть «Шахеди»

micФіліп Дикань today24.11.2023 235

Тло
  • cover play_arrow

    Праці не завадили навіть «Шахеди» Філіп Дикань


2013 року Олександр Старченко втілив свою давню мрію: відкрив автомайстерню, де тюнінгував позашляховики. Після першої російської навали зайнявся ремонтом автівок для військовослужбовців, а згодом повернувся до роботи із цивільними машинами.

Майстерню Олександра добре знали в Харкові. Велика війна зупинила його справу тільки на місяць: після того як він вивіз із Харкова родину, Олександр повернувся й знову почав відновлювати автівки військовим.

Ближче до осені 2022 року, коли в Харків стали повертатися містяни, Старченко почав потроху приділяти увагу бізнесовій стороні своєї справи, зокрема пройшов навчальні курси для підприємців від благодійного фонду «Право на захист». У ніч на третє листопада в майстерню, яку орендував Олександр, влучив «Шахед». Однак автомайстер не занепав духом і не склав рук, а з допомогою друзів, колег і волонтерів почав відновлювати справу свого життя.

У програмі «Накипіло ввечері» Олександр Старченко розповів, як бути підприємцем у Харкові, чи допомагає йому місцева влада, чого йому як підприємцю бракує, що йому дала участь у навчальних курсах для підприємців та як він бачить майбутнє своєї справи.


Етери

0%