![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Проєкт «Моя війна і я». Перші відгуки Кирило Лукаш
У прямому вечірньому етері ми зв’язалися з харківським режисером Романом Садовським, який нині живе та працює в Німеччині. Говорили з ним про мультимедійний проєкт «Моя війна і я», який анонсували торік на початку листопада.
Роман розповів про фіналізацію проєкту, підготовку до останньої презентації 10-серійного документально-мистецького фільму, перші покази початкових епізодів у Гамбурзі й відгуки перших глядачів.
Також говорили про загальне ставлення німців та европейців загалом до українських мігрантів і війни росії проти України