play_arrow

Етери

«Рани Півдня» — новий трек від Native One

mic Кирило Лукаш today30.11.2023 54

Тло
  • cover play_arrow

    «Рани Півдня» — новий трек від Native One Кирило Лукаш


Двадцять третього листопада гурт Native One презентував акустичну live-версію пісні «Рани Півдня» на слова воїна 46 бригади ДШВ Володимира Шевченка, підтримавши збір грошей для підрозділу Володимира, а також іще одного підрозділу НГУ, що перебуває на передових позиціях. Музичний колектив відкрив ці важливі збори своїми внесками й закликав усіх українців підтримати їх.

«Рани Півдня» — пісня на вірш, написаний Володимиром Шевченком рік тому на честь визволення Херсона. Володимир зі своїм підрозділом вів бої, які й привели до звільнення правобережної Херсонщини. У довоєнний час Володимир розвивав власний бізнес (мережу кав’ярень Veterano Coffee, Київ), але з початком повномасштабного вторгнення добровільно пристав до лав ЗСУ як звичайний солдат. Тепер же Володимир, як офіцер і командир, готує до бою свій новоутворений підрозділ.

«Рани Півдня (Live Acoustic)» — це пісня про українських воїнів, мужніх захисників, що стали на захист рідної землі; про тих, хто пройшов «цим шляхом»; про героїзм, біль і пам’ять.

Про новий трек, збори на ЗСУ, важливість музики під час повномасштабної війни й підтримку військовослужбовців говорили з фронтменом гурту Native One Сергієм Чепігою в черговому епізоді «Накипіло вдень».

Посилання на збори: на потреби підрозділу 46 бригади ДШВ; на Mavic 3.


Етери

0%