play_arrow

Етери

RazomTech — проєкт підтримки, адаптації та реінтеграції ветеранів і ветеранок від Kharkiv IT Cluster

micФіліп Дикань today03.05.2024 37

Тло
  • cover play_arrow

    RazomTech — проєкт підтримки, адаптації та реінтеграції ветеранів і ветеранок від Kharkiv IT Cluster Філіп Дикань


Kharkiv IT Cluster запустив проєкт RazomTech. Він спрямований на підтримку, адаптацію та реінтеграцію ветеранів і ветеранок.

RazomTech — це екосистема, яка допомагає ветеранам знайти своє місце у сфері технологій, відкриває доступ до освіти та кар’єрних можливостей. Учасники проєкту мають змогу пройти навчання та працевлаштуватися в ІТ-сфері. Також RazomTech формує середовище, де ветерани відчувають підтримку й комфортно інтегруються в роботу і життя. Головним партнером проєкту виступила ІТ-компанія EPAM Ukraine.

Проєкт RazomTech уже працює: відбуваються кар’єрні консультації, розроблено профорієнтаційний курс для ветеранів і розпочалася підготовка керівників ІТ-компаній та HR-менеджерів до реінтеграції ветеранів в індустрію технологій.

Як приєднатися до проєкту RazomTech від Kharkiv IT Cluster, чи потрібен для цього хоча б мінімальний досвід в ІТ-сфері, які навички учасники можуть поліпшити або яких можуть надбати — у програмі «Накипіло ввечері» розповіли виконавча директорка Kharkiv IT Cluster Ольга Шаповал, керівниця проєкту RazomTech Олена Лоєнко, а також ветеран російсько-української війни й учасник проєкту RazomTech Олексій Болобородов.


Етери

0%