play_arrow

Етери

«Розійдуться на небі хмари». Справжній харківський серіял

mic Кирило Лукаш today07.11.2023 791

Тло
  • cover play_arrow

    «Розійдуться на небі хмари». Справжній харківський серіял Кирило Лукаш


Сценарист Ісмаілзаде Анар Фаіг Огли, на псевдонім Анар Камандор (Кама), став гостем денного етеру Радіо «Накипіло». Анар пише сценарії від 2011 року. Зазвичай він писав на замовлення сценарії під кліпи й короткий метр. 2019 року працював в Азербайджані на телеканалі ATV, де був головним сценаристом серіялу Barama. Там написав іще повний метр Quyunun dibində («На дні криниці»).

У 2021-му почав знімати в Харкові власний серіял під назвою «Повернути своє обличчя». Оскільки не було фінансування, фільмування відбувалося довго, але якісно. З початку війни серіял довелося закрити, адже багато акторів виїхало за кордон.

У лютому 2022-го почав знімати новий серіял під назвою «Розійдуться на небі хмари». Сам написав сценарій, зібрав акторів, операторів, режисера, гримерів, одно слово — усю команду. Нині працює на заводі транспортувальником. У лютому 2024-го серіял «Розійдуться на небі хмари» буде повністю готовий до перегляду. Про новий серіяльний проєкт і життєву історію Анара Камандора слухайте в черговому епізоді «Накипіло вдень».


Етери

0%