play_arrow

Етери

«Шевченко 2.0»: «березільці» переосмислюють Кобзаря

mic Кирило Лукаш today11.07.2024 69

Тло
  • cover play_arrow

    «Шевченко 2.0»: «березільці» переосмислюють Кобзаря Кирило Лукаш


На минулих вихідних у Харківському державному академічному українському драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка «Березіль» відбувся закритий показ прем’єрної вистави «Шевченко 2.0» режисера Олександра Ковшуна.

Постановку здійснено в межах проєкту, профінансованого Стабілізаційним фондом культури й освіти 2023 Федерального міністерства закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut в Україні.

Гостем студії Радіо «Накипіло» став режисер вистави Олександр Ковшун.

Генеральною репетицією цього спектаклю «Березіль» завершив 102-й театральний сезон. Команда проєкту «Шевченко 2.0» — це автор ідеї та академік Борис Гриньов, драматург Дмитро Терновий, режисер Олександр Ковшун, художник Костянтин Пономарьов, співавтор музичного оформлення і виконавець однієї з ролей EL Кравчук і проєктна менеджерка Маргарита Корнющенко.

Під час етеру Олександр Ковшун згадав історію створення вистави й реалізації проєкту, розповів про його подальшу долю з огляду на те, що цю масштабну постановку поки що неможливо показати в Харкові на широкий загал, дав перші оцінки виставі «Шевченко 2.0» і поділився ідеєю нового проєкту.


Етери

0%